Центри обслуговування платників Тульчинщини надають громадянам 25 видів адміністративних послуг

Дата: 24.04.2015 11:43

При державних податкових інспекціях функціонує центр обслуговування платників (ЦОП), які здійснюють якісну правову податкову допомогу, оперативно приймають податкову звітність та надають 25 видів адміністративних послуг.
Протягом першого кварталу 2015 року ЦОП уже відвідали понад 7 тис. платників податків. За цей же період фахівці ОДПІ надали понад 8 490 тис. адміністративних послуг.
Найчастіше у центрі обслуговування видавали картки платників податків та вносили до паспортів громадян України дані про реєстраційний номер облікової картки платників податків. Такими послугами протягом кварталу скористались понад 600 фізичних осіб.
Також мешканці району часто звертались з приводу реєстрації книг обліку розрахункових операцій та надання витягів з реєстру платників єдиного податку. Ці послуги були надані 167 і 211 разів відповідно. Постійно обробляються поточні заяви юридичних і фізичних осіб, видача довідок про підтвердження сплати за ліцензії, тощо
Варто зазначити, що 171 платник податку скористався послугами щодо оформлення відповідних документів, які надають право безкоштовно отримати посилені сертифікати відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних та фізичних осіб.
Задля підвищення ефективності надання адміністративних послуг та сервісів ЦОП, у залі обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ виділене окреме місце для роботи із електронним сервісом «Інспектор-онлайн».