Чергова сесія районної ради: правоохоронні та інші питання

Дата: 28.03.2014 10:54

27 березня 2014 року в м. Тульчині відбулась 24 чергова сесія районної ради 6 скликання (присутні 42 депутати із 52) за участю голови районної ради Олексія Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, сільських, селищних, міських голів, начальників управлінь, відділів, секторів, служб райдержадміністрації, керівників підприємств, установ і організацій району, голів районних організацій політичних партій, громадських організацій, місцевих ЗМІ. Депутати розглянули 31 питання порядку денного, зокрема:

1) Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території району та про хід виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Тульчинського району на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 12 травня 2010 року (співдоповідачі прокурор Тульчинського району В.Бондар, в.о. начальника Тульчинського РВ УМВС України у Вінницькій області В.Костишен);

2) Про виконання Програми енергозбереження у Тульчинському районі на 2009-2013 роки. В обговоренні першого питання порядку денного взяли участь Крищинецький сільський голова В.Семенюк, Шуро-Копіївський сільський голова В.Чернопиский, депутат районної ради О.Онищенко, голова районної Народної ради В.Марцинюк. З кожного питання депутати ухвалили відповідні рішення.

Голова районної ради О.Авраменко оприлюднив заяви ряду депутатів про: вихід із фракції партії регіонів – 1 депутат; вихід із депутатської групи «Народна рада» – 2; входження в депутатську групу «Народна рада» – 2; входження в депутатську групу «Тульчинщина» – 15 депутатів.