Чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Дата: 29.03.2019 12:58

28 березня 2019 року відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам відповідно Постанови Кабінету Міністрів України №365 від 08.06.2016 року «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» та Постанови Кабінету Міністрів України №505 від 01.10.2014 року “Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

Комісією були розглянуті наступні питання:

І. Про призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

II. Про призначення (відновлення) виплати пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні розглянуто 6 справ.

Комісія вирішила:

І. Призначити допомогу на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг - 5 сім’ям;

ІІ. Призначити виплату пенсії - 1 особі.