Чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян
Дата: 26.09.2019 11:46
Кількість переглядів: 238
26 вересня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Чуби відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян.
Членами комісії розглянуто ряд зверненнь від жителів району, зокрема від малозабезпечених верств населення та осіб, що потрапили в складні життєві обставини. В засіданні комісії взяла участь представниця Шпиківської ОТГ, оскільки жителі даної громади масово стали звертатись за наданням матеріальної допомоги з районного бюджету, не використовуючи своє право на звернення з аналогічною заявою до органу місцевого самоврядування.
За підсумками проведеного засідання членами комісії прийнято відповідне рішення щодо надання нецільової матеріальної допомоги.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190926_100341(0).jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190926_100350.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190926_100411.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190926_100427.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190926_100457.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190926_100510.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190926_100518.jpg)