Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 28.01.2019 11:52

24.01.2019 року, заступником голови районної державної адміністрації Шкляруком В.В. було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд дорадчого органу було винесено цілу низку життєво важливих та відповідальних питань що стосуються захисту прав та інтересів дітей району зокрема: щодо вчинення правочинів від імені та в інтересах малолітніх дітей, щодо влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування до дитячого будинку сімейного типу, щодо визначення способу участь батьку у вихованні дитини, щодо влаштування та продовження перебування дітей у Тульчинському обласному будинку дитини, щодо взаємодії суб’єктів виявлення та/або організації соціального захисту дітей із запобігання та протидії жорстокого поводження з дітьми, щодо початку здійснення соціального супроводу сімей які перебувають на обліку сімей що опинилися в складних життєвих обставинах Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
За результатами підготовлених службою у справах дітей райдержадміністрації висновків, заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання, комісією були прийняті відповідні рішення та передані за компетенцією на виконання.