Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації
Дата: 29.12.2018 09:53
Кількість переглядів: 216
28.12.2018 року, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено цілу низку життєво важливих та відповідальних питань що стосуються захисту прав та інтересів дітей району зокрема: щодо вчинення правочинів від імені та в інтересах малолітніх дітей, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
За результатами підготовлених службою у справах дітей райдержадміністрації висновків, заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання, комісією були прийняті відповідні рішення та передані за компетенцією на виконання.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181228_100216.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181228_100220.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181228_100229.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181228_100242.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181228_100247.jpg)