Чорнобильські дзвони – в наших серцях

Дата: 13.12.2013 16:27

13 грудня 2013 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в м. Тульчині пройшли тематичні заходи за участю голови райдержадміністрації Анатолія Степановича Бузіка та голови районної ради Олексія Петровича Авраменка, начальників управління соціального захисту населення, сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації, районного управління юстиції, представників ЦРЛ, РЦ ПМСД, районних ЗМІ, активу районної громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля» (голова – Грубий В.С.), районної громадської організації ВГО «Союз Чорнобиль України» (голова – Погребняк М.П.) та ін.
Зокрема, відбулося покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобиля в парку «Пам’ять», громадянська панахида за померлими від наслідків аварії на ЧАЕС, засідання «круглого столу» в центральній районній бібліотеці з врученням Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, міської ради з нецільовим матеріальним заохоченням (розглядалися питання виділення приміщення для чорнобильських громадських організацій, забезпечення ліквідаторів необхідними медикаментами, санаторно-курортними путівками тощо). Для учасників «круглого столу» прозвучала тематична мистецька програма, підготовлена педагогами та учнями Тульчинської ЗШ № 1 і Станції юних натуралістів при РБДЮ.