Чужому навчайтесь і свого не цурайтесь

Дата: 28.08.2017 09:04

22.08.2017 року, напередодні відзначення 26-ї річниці Незалежності України в головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області відбувся фестиваль «Чужому навчайтесь і свого не цурайтесь», присвячений Незалежності української держави. Учасниками заходу стали фахівці територіальних управлінь Фонду області, які презентували свої виступи у різноманітних жанрах. На святковій сцені пенсійники демонстрували музичні етюди, театралізовані замальовки звичаїв українського народу, кулінарні родзинки регіонів Подільщини. Кращі виступи відзначили у чотирьох номінаціях «Найкреативніший виступ», «Найяскравіший виступ», «Найкращий творчий задум» та «Найенергійніший виступ».

Колектив Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області по закінченні фестивалю був нагороджений Дипломом за перемогу в номінації «Найяскравіший виступ».