Цікава пропозиція для юристів

Дата: 13.04.2016 10:01

Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 року в усіх регіонах України.
Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!
Середній рівень місячної заробітної плати – від 3500 грн.
У Вінницькій області бюро будуть утворені у: м. Вінниця, м. Бар, м. Жмеринка, м. Бершадь, м. Немирів, м. Іллінці, м. Ладижин, м. Калинівка, м. Погребище, м. Липовець, м. Хмільник, м. Могилів-Подільський, м. Ямпіль, м. Тульчин, м. Шаргород, смт. Тиврів, смт. Літин, смт. Оратів, смт. Тростянець, смт. Чечельник, смт. Теплик, смт. Вапнярка, смт. Муровані Курилівці, смт. Чернівці, смт. Пішанка, смт. Крижопіль.
Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті: www.legalaid-jobs.in.ua
Заявки претендентів приймаються до 4 травня 2016 року.
Додаткова інформація за телефоном: (04348) 2-11-72.
Запрошуємо Вас до участі у конкурсі!