Декларуємо доходи: ПДФО з доходу, отриманого за договором цивільно-правового характеру від іншого громадянина

Дата: 04.04.2017 15:33

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що платник податку – фізична особа, який отримав дохід від іншої фізичної особи відповідно до умов цивільно-правового договору, зобов’язаний включити суму такого доходу до загального річного оподатковуваного доходу, подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року та сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір з такого доходу.

При цьому річна податкова декларація в якій відображається вказаний дохід подається платником до 1 травня року, що настає за звітним до контролюючого органу, де платник перебуває на обліку. Сума податкового зобов’язання, зазначена в поданій декларації сплачується фізичною особою самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним.

За довідками необхідно звертатись:

ЦОП (23600, м.Тульчин, вул.. М.Леонтовича, 51)Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ , каб.№13, вікно №2, або за тел.. 2-24-54

Проявіть свою громадянську позицію – працюйте легально та сплачуйте податки!