День Героїв Небесної Сотні в Тульчині

Дата: 20.02.2018 16:26

20 лютого 2018 року в м. Тульчині були проведені районні заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні. Ходою пам’яті група прапороносців (учнів-ліцеїстів) розпочали рух по центральній вулиці міста до районного будинку культури, перед яким зібралися представники місцевого самоврядування, громадських формувань, трудових колективів міста, державні службовці, студентська і учнівська молодь, широка громадськість. Голова райдержадміністрації Микола Підболячний, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний та всі присутні переглянули літературно-музичну композицію, хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх полеглих в АТО захисників України.

Від РБК учасники зібрання перейшли до меморіальної стели Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО - вінничанам, де відбулася громадянська панахида. Службу Божу відправив отець Василій (УПЦ-КП). До присутніх звернувся голова райдержадміністрації, закликав до консолідації та порозуміння в умовах неоголошеної війни на сході України. Учасники заходів поклали квіти до меморіальної стели Героям Небесної Сотні.