День Святого Миколая

Дата: 20.12.2018 15:16

У День святого Миколая службою у справх дітей Тульчинської райдержадміністрації було прийнято участь у привітанні вихованців Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки.
Стало вже доброю традицією, що саме в цей день працівники служби відвідують дітей-сиріт, вихованців дитячого будинку. Ось і цього разу вони завітали до дітей не з порожніми руками: дітлахи отримали подарунки та солодощі.
Даруючи малечі гостинці, начальник служби у справах дітей Поліщук Віталій Леонідович побажав кожному вихованцю здоров’я, вдачі та щасливої долі. Також він подякував колективу дитячого будинку за їхню працю, побажав терпіння та наснаги в цій благородній справі.
Діти в свою чергу привітали гостей зі святом святого Миколая яскравим концертом із чудовими піснями, запальними танцями та зворушливими віршами.