День Святого Миколая

Дата: 20.12.2013 14:35

Захист прав дітей, забезпечення їх гармонійного навчання і належного виховання знаходяться на постійному контролі Президента України В.Януковича, Уряду країни та місцевої влади.
19 грудня 2013 року голова райдержадміністрації Анатолій Бузік, голова районної ради Олексій Авраменко, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, помічник народного депутата України Миколи Джиги Геннадій Мазур відвідали ряд дитячих закладів району: Тульчинський обласний будинок дитини, Тульчинську ЗШ-інтернат-ліцей, дитячі садочки в селах Холодівка, Копіївка, передали дітям різноманітні подарунки та солодощі від народного депутата Миколи Джиги, депутата обласної ради, голови облдержадміністрації Івана Мовчана. Також М.Джига та І.Мовчан передали гарні подарунки для дошкільних закладів Кирнасівки, Зарічного, Шури-Копіївської, Білоусівки, Крищинецької спеціальної ЗШ-інтернату.
Таким чином, була підтримана матеріальна база цих закладів, а діти пораділи солодким подарункам з нагоди дня Святого Миколая.