День усиновлення в Україні!

Дата: 30.09.2014 18:19

Сьогодні, 30 вересня, вся Україна відзначає День усиновлення. Цей день святкують не тільки усиновлювачі - ті які зігріли своє любов’ю обездолених діток та віддали частинку свого серця задля їхнього щастя, а й ті люди, які допомагають цим діткам знайти свою сім’ю.
Захист прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є головним пріоритетом нашої держави! Саме тому працівники служби у справах дітей роблять все можливе для того, щоб діти, які виховуються в інтернатних закладах знайшли свою сім’ю та відчули батьківську турботу.
Хочемо висловити свою подяку усім усиновителям, опікунам та прийомним батькам, які зігріли своєю любов’ю та турботою маленькі дитячі сердечка, і закликаємо кожного – не будьте байдужі до сирітської долі, адже хто як не ВИ можете дати дитині віру в майбутнє та батьківську турботу!