Державна виконавча служба Вінниччини продовжує роботу по стягненню заборгованості із заробітної плати

Дата: 12.06.2019 10:52

1 152 619 грн. заборгованості із заробітної плати на користь працівників стягнули державні виконавці Вінницької області з початку року з недобросовісних роботодавців. А це 96 виконавчих проваджень, завершити які вдалося завдяки застосуванню низки заходів примусового характеру. Разом з тим, станом на 10.06.2019 року, в органах державної виконавчої служби Вінницької області перебуває 155 виконавчих проваджень на суму 3 642 729 грн. про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Найбільшими боржниками, відносно яких відкриті виконавчі провадження про стягнення заборгованості по заробітній платі, є ДП Тросятнецький спиртовий завод – 524 381 грн., Ободівський ДЗОВ «Колос» - 420 786 грн., СТОВ «Поділля» - 312 534 грн.