DESPRO продовжує роботу

Дата: 06.06.2014 11:42

5 червня 2014 року в м. Тульчині відбулась робоча зустріч експерта Українсько-Швейцарської Програми DESPRO В’ячеслава Сороковського з головою райдержадміністрації Галиною Роспутною, головою районної ради Олексієм Авраменком, першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Побережником, начальником відділу містобудування і архітектури райдержадміністрації Валерієм Руденком, Тульчинським міським головою Валерієм Весняним, заступником міського голови Олександром Овчаруком з питань фінансування проекту по реконструкції та розширенню полігону з утилізації твердих побутових відходів (ТПВ), що біля м. Тульчина.
Робота триває. Реалізуються головні завдання: 1) залучення ширшого кола жителів прилеглих населених пунктів (м. Тульчин, с. Кинашів, с. Мазурівка, с. Нестерварка, с. Суворовське) шляхом укладання договорів з населенням по вивезенню ТПВ; 2) продовження робіт з рекультивації існуючого полігону та підготовка нового майданчика. Успішне проведення таких робіт потребує, крім обмежених ресурсів місцевих бюджетів, залучення певних коштів з обласного бюджету.