Детінізація зайнятості на ринку праці

Дата: 28.09.2018 15:33

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує , що 5 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження № 649 –р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою, Пенсійним фондом, Національною поліцією, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування починаючи з 5 жовтня 2018 року комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.
Тому закликає усіх роботодавців району не чекати п’ятого жовтня, а вже сьогодні оформити належним чином трудові відносини із працівниками. Також нагадуємо, що допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 11690 гривень за кожного нелегально працюючого.