Диверсифікація як ефективний механізм розвитку підприємництва

Дата: 26.11.2018 15:12

В рамках виконання плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 29 листопада 2018 року буде проведено семінар на тему: «Диверсифікація як ефективний механізм розвитку підприємництва» (програма додається).
Учасники заходу ознайомляться з формами та видами диверсифікації, міжнародним досвідом співпраці органів державної влади та бізнесу, успішними прикладами застосування інновацій та стратегії диверсифікації діяльності підприємств, а також приймуть участь в обговоренні проблемних питань.
Місце проведення: м. Вінниця, вул. Театральна, 20, Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування.
Контактні телефони: (0432) 66-11-80; (067)430-69-88; (096)333-74-33; (098)501-95-88.
Реєстрація за посиланням обов’язкова:
Участь у заході безкоштовна.
Додаток: програма.doc