До 1 грудня скасують реєстрацію немодернізованих РРО

Дата: 17.10.2013 09:02

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу, що з 01.10.13 р. з Держреєстру вилучено моделі РРО, що не забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів в електронному вигляді відповідно до вимог, затверджених наказом Мінфіну України від 08.10.12 р. № 1057.
Реєстрація касових апаратів, моделі яких не входять в оновлений Держреєстр РРО, до 01.12.13 р. буде скасована. Всі суб`єкти господарської діяльності, у яких касова техніка не відповідає новим вимогам, отримають відповідні повідомлення до 1 листопада поточного року.
Отже, суб`єкти господарювання до отримання відповідного попередження від органу Міндоходів та протягом місяця після його отримання матимуть можливість використовувати при проведенні розрахункових операцій наявну касову техніку і здійснити заходи щодо її доопрацювання з метою виконання норм чинного законодавства. (Лист Міндоходів від 07.10.13 р. № 20223/7/99-99-22-01-03-17/1216.)