До Дня фізичної культури і спорту

Дата: 10.09.2013 11:38

З метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, створення необхідних умов для всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича «Діти – майбутнє України» в районі розроблені комплексні заходи, частина з яких будуть реалізовані в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту в м. Тульчині та інших населених пунктах Тульчинщини.
9 вересня 2013 року заступник голови райдержадміністрації Марія Іванівна Колібабчук відвідала Тульчинський ЦМС «Колос», щоб ознайомитися з результатами поточних ремонтних робіт, благоустроєм стадіону та станом підготовки до запланованих на 13 – 15 вересня районних змагань з різних видів спорту за участю учнівської та студентської молоді.