До Дня охорони праці - зустріч в трудовому колективі

Дата: 15.04.2019 10:22

Відповідно до Плану заходів з підготовки та проведення у 2019 році тижня охорони праці, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 10 квітня 2019 р. № 121, 12 квітня 2019 року відбулася зустріч з трудовим колективом ТОВ «Діана» за тематикою «Безпечне та здорове майбутнє праці».
У зустрічі взяли участь страховий експерт з охорони праці Немирівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Сергій Пашенько, завідувач сектору праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Бакунчик, головний спеціаліст сектору праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Ткачук, посадові особи та робітники товариства.
До уваги слухачів було доведено:
- звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні;
- розпорядження голови районної державної адміністрації «Про підготовку та проведення у 2019 році тижня охорони праці в районі»;
- профілактичні заходи щодо попередження виробничого травматизму та професійних захворювань, відшкодування шкоди потерпілим та організація проведення їх реабілітації, що здійснюються Фондом соціального страхування України.