До Дня охорони праці - зустріч в трудовому колективі

Дата: 20.04.2017 12:08

Відповідно до Плану заходів з відзначення у районі Дня охорони праці, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 квітня 2017 р. № 106 «Про відзначення у районі Дня охорони праці», 19 квітня 2017 року члени робочої групи з підготовки та відзначення в районі Дня охорони праці провели зустріч з трудовим колективом Тульчинського технікуму ветеринарної медицини за тематикою «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці», на якій були присутні 109 працівників технікуму. У зустрічі взяли участь головний державний інспектор відділу нагляду в агропромислового комплексу та соціально-культурній сфері управління Держпраці у Вінницькій області Іващенко К.В., страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві професійних захворювань України у Немирівському районі Пашенько С.М., завідувач сектору праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Бакунчик М.І., головний спеціаліст сектору праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ткачук В.І.

До уваги слухачів було доведено:

- звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні;

- профілактичні заходи щодо попередження виробничого травматизму та відшкодування шкоди потерпілим, які здійснюються управлінням Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві професійних захворювань України;

- порядок та зміни щодо здійснення державного нагляду та контролю за станом охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області Управлінням Держпраці у Вінницькій області та завдання, які стоять перед Управлінням на 2017 рік.

Учасникам зустрічі були надані вичерпні відповіді на їх запитання, а також повідомлено, за якими адресами вони можуть звертатись в подальшому у разі виникнення проблемних питань з праці.