До Дня партизанської слави

Дата: 24.09.2013 16:33

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 серпня 2013 року №544-р до Дня партизанської слави, вшанування синів і дочок України, які боролися за свободу народу в період Великої Вітчизняної Війни 1941-1945 років у лавах підпільно-партизанського руху, їхнього подвигу та жертовності, формування у молодого покоління поваги до ветеранів війни в бібліотеках Тульчинської ЦБС були організовані коментовані перегляди літератури, книжкові виставки, тематичні полиці на теми:
- «Навічно в пам’яті народній і ті ліси, що стали полем бою…» (Тульчинська районна бібліотека для дітей);
- «Немеркнуче світло великого подвигу» (відділ обслуговування Тульчинської ЦРБ);
- «Героїчне минуле подільських партизан» (сектор краєзнавства Тульчинської ЦБС);
- «Героїчний підпільно-партизанський другий фронт» (сільські філії).
Проведено патріотичну годину «Герої подвигу в серцях народу» (районна бібліотека для дітей), урок пам’яті «Згадаймо наших земляків» (Левківська бібліотека-філія), урок мужності «Пам’ять нескорена навіки» (Тиманівська бібліотека-філія), історичний урок «Дорогами партизанської слави» (Журавлівська бібліотека-філія), урок пам’яті «Все починається з історії» (Торківська бібліотека-філія), бесіда-інформація «Партизанськими стежками» (Кирнасівська міська бібліотека-філія) та ін.
Робота по відзначенню Дня партизанської слави продовжується в постійно-діючих ілюстративно-книжкових виставках та переглядах літератури.