До уваги громадських активістів!

Дата: 18.08.2016 09:38

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2017 році
за рахунок коштів обласного бюджету
Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації оголошено з 1 квітня 2016 року Конкурс програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів Вінницького обласного бюджету. Прийом конкурсних пропозицій триватиме до 1 жовтня 2016 року включно за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, кім. 414).
Контактний телефон та електронна скринька: (0432) 56-19-57, depinformcom@vin.gov.ua (у темі листування вказати: «Конкурс проектів ІГС 2017»).
Детальніше про Конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у рубриці «Громадянське суспільство», підрубриці «Фінансова підтримка ІГС».