До уваги громадян, які мають намір звернутись за призначенням житлових субсидій

Дата: 02.12.2015 10:21

З 20 листопада 2015 року Державною фіскальною службою України запроваджено новий електронний сервіс «Інформування громадян про результати обробки файлів-запитів щодо доходів фізичних осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій, що надходять від підрозділів соціального захисту населення».

Громадяни та працівники органів соціального захисту населення, вказавши реєстраційні дані фізичної особи, можуть в телефонному режимі отримати необхідну інформацію, звернувшись до Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України з 800 до 2000 (крім суботи та неділі) за контактними телефонами:

0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів); (044) 454-16-13.

Крім того, інформацію про результати обробки файлів-запитів громадяни можуть отримати безпосередньо за місцем своєї реєстрації у відповідному територіальному органі ДФС.