До уваги неприбуткових установ та організацій!

Дата: 22.06.2017 08:31

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ, нагадує, що відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 р. №440 неприбутковим установам та організаціям до 1 липня 2017 року необхідно привести установчі документи у відповідність до вимог Податкового кодексу України та надати копії таких документів з заявою форми 1-РН до контролюючого органу. Житлово-будівельні кооперативи також повинні надати завірені ними копій документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом. Для релігійних організацій цей термін подовжено до 1 січня 2018 року.
Тільки після цього неприбуткова організація буде зареєстрована у новому Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Ті неприбуткові організації, що не привели свої установчі документи у відповідність та не надали їх копії контролюючому органу, будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після 1 липня 2017 року, а релігійні організації – після 1 січня 2018 року.