До уваги підприємців

Дата: 04.10.2018 15:46

Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України впроваджується програма підготовки управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany» (Готуємося до співпраці з Німеччиною).

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічного співробітництва між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

• виходу українських підприємств на міжнародні ринки;
  • підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;
  • вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Цільовою групою для участі є управлінці середнього та вищого рівня українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом. У 2018-2019 роках українським управлінцям та підприємцям пропонуються бізнес-сесії в Німеччині за наступними напрямками:

• загальна економічна кооперація;
  • економічна кооперація в аграрному секторі (виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування);
  • економічна кооперація у сфері енергоефективності;
  • економічна кооперація у сфері переробки сміття та екологічної утилізації відходів;
  • економічна кооперація у секторі індустрії охорони здоров’я.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок німецької сторони і включає в себе: оплату житла, харчування (напівпансіон), страхування, поїздки по Німеччині в обмеженій кількості в рамках програми (індивідуальні зустрічі, семінари, виставки тощо).

Більш детальна інформація про Програму та заходи щодо її реалізації знаходиться на офіційній сторінці програми: https://ukraine.managerprogramm.de

Запрошуємо всіх бажаючих підприємців долучитися до Програми.