До уваги виборців!

Дата: 08.04.2019 15:01

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.
Виборець, включений до списку виборців на звичайній виборчій дільниці, має можливість реалізувати право голосу на виборах Президента України шляхом отримання виборчого бюлетеня за умови пред'явлення одного з таких документів:
  • паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або у вигляді картки
  • військового квитка (виключно для військовослужбовців строкової служби)
  • тимчасового посвідчення громадянина України.
Наголошуємо, що вимагання членом дільничної виборчої комісії при видачі виборчого бюлетеня інших документів, крім зазначених вище, наприклад, довідки про реєстрацію місця проживання виборця; витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця, тощо є неприпустимим.