Дата: 20.09.2019 15:46

Управління соціального захисту населення повідомляє!
До уваги жителів міста Тульчина, які користуються пільгами при сплаті за житлово-комунальні послуги, а саме:
особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, сім’ям (померлих) загиблих ветеранів війни, учасникам війни, дітям війни, ліквідаторам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС ІІ категорії, вдовам померлих ЧАЕС І категорії, ветеранам військової служби, вдовам ветеранів військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, державної пожежної охорони, вдовам ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідам військової служби, багатодітним сім’ям !
В зв’язку з введенням монетизації пільг на житлово-комунальні послуги відповідно постанови Кабінету Міністрів України №373 від 17.04.2019р. «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», для своєчасного та коректного нарахування пільг, пільговим просимо звернутись в управління та при собі мати відповідні документи, а саме:
  • Паспорт - пільговика
  • Ідентифікаційний код – пільговика
  • Посвідчення, яке дає право на пільгу
  • Технічний паспорт на будинок
  • Книжки, квитанції на комунальні послуги
  • На членів сім’ї, які проживають разом із пільговиком та на яких нараховується пільга (чоловік, дружина, діти до 18 років, інші пільговики):
  • Ідентифікаційний код
  • Свідоцтво про народження на дітей, а на дітей старше 14 років - паспорт
Для перереєстрації пільг просимо Вас звернутись в управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації, за адресою м.Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1, кімната 106.
Звертаємо увагу, що ліквідаторам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС І кат., які пройшли перереєстрацію звертатись не потрібно.