До уваги жителів району!

Дата: 04.12.2014 16:04

У зв’язку з введенням державою обмеження на споживання електричної енергії та з метою уникнення аварійного відключення електропостачання, районна державна адміністрація звертається з проханням вжити відповідних заходів щодо максимального обмеження споживання електроенергії в години пікових навантажень (відкоригований графік) з 07:00 до 10:00 годин та з 17.00 до 21.00 населенням, юридичними та фізичними особами - суб’єктами господарської діяльності.
Задля цього радимо:
- побутовим споживачам не вмикати без зайвої потреби енергоємні електроприлади, використання яких у вищевказаний час може суттєво перевищити граничну величину електроспоживання району, використовувати диференційований тариф за періодом часу
- юридичним та фізичним особам- суб'єктам господарювання переглянути графіки виробничої діяльності, скоригувати час роботи підприємства чи закладу, врахувати можливості роботи в нічні години доби, впроваджувати енергоощадні технології.
Пам'ятаймо, енергетична безпека Тульчинщини та України залежить від кожного з нас !