До відома керівників підприємств, організацій, установ та застрахованих осіб Тульчинського району !

Дата: 08.08.2018 09:51

Тульчинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області проводиться верифікація даних Реєстру застрахованих осіб (РЗО) Державного реєстру загальнообов’язкового соціального страхування, тобто перевірка по виявленню розбіжностей у ідентифікаційному номері застрахованих осіб, які працювали на підприємствах, організаціях, установах Тульчинського району.
Юридичним та фізичним особам, якими були подана звітність до персоніфікованого обліку з вказаними помилковими ідентифікаційними кодами застрахованих осіб, потрібно зробити відповідні виправлення.
Це необхідно для зарахування трудового стажу та заробітної плати по вірному ідентифікаційному коду працівникам цих підприємств, організацій та установ.
Отже, ще раз наголошуємо, що юридичним та фізичним особам для достовірного відображення індивідуальних відомостей зазначених застрахованих осіб інформацію необхідно привести у відповідність.
Наводимо перелік підприємств, у яких найбільша кількість застрахованих осіб, звітність по яких подана з невірними ідентифікаційними кодами:
1. ТОВ „Тульчинм’ясо” (33125301) - 61 чол.
2. Тульчинська ЦРЛ (01982672) - 49 чол.