Допомагаємо разом!

Дата: 14.12.2018 15:45

З метою підтримки військовослужбовців військових частин, що беруть участь в ООС на території Луганської та Донецької областей та у зв’язку з наближенням різдвяних і новорічних свят, обласною державною адміністрацією районам було запропоновано проведення акції із збору гуманітарної допомоги для військовослужбовців.
Головою Тульчинської райдержадміністрації Віталієм Чубою було підготовлено звернення до керівників установ, організацій, підприємств та жителів територіальних громад щодо посильної харчової допомоги з метою моральної підтримки захисників України. Протягом тижня допомогу було зібрано в обсязі близько 2,5 тон та 14 грудня доставлено до Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації.
Віталій Володимирович Чуба дякує всім, хто долучився до даної акції, та має надію, що цей вантаж підтримає бойовий дух наших захисників у передноворічні свята.