ДОРУЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА МАЄ БУТИ ВИКОНАНО

Дата: 13.12.2018 07:58

«У жовтні я поставив завдання гендиректору "Укрпошти", - не допустити збільшення тарифів на доставку пенсій. Це не має вплинути на пенсійне забезпечення найвразливіших верств населення і має бути здійснено, в тому числі, завдяки підписанню Угоди між «Укрпоштою» та Пенсійним фондом України щодо гарантування доставки пенсій», - заявив Президент України під час зустрічі, яка відбулась 12 грудня 2018 року з представниками «Укрпошти» та міністром інфраструктури Володимиром Омеляном.

"Завдання, які ставить Президент – треба виконувати", - наголосив Петро Порошенко.

Він визначив низку завдань, зокрема наказав забезпечити доставку пенсій, припинити закриття поштових відділень в селах.

Окрім того, Глава держави ініціював внесення до державного бюджету на 2019 рік 500 млн грн, які мають компенсувати збитки "Укрпошти" для доставки пенсій. За його словами, ці кошти дозволять забезпечити відповідне підвищення зарплати листоношам, особливо в селах. Бо для людини похилого віку доставка пенсій, газет, журналів чи поштових повідомлень це, можливо, єдиний зв'язок зі світом.

Президент додав, що вже за два тижні хоче побачити відповідні пропозиції щодо цього питання.