Довідка про доходи самозайнятих осіб надається тільки за звітний рік

Дата: 08.07.2014 10:19

Фізособи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, можуть отримати довідку про доходи. Для цього зазначені особи повинні подати відповідний запит до органу доходів і зборів за місцем своєї податкової адреси. Така довідка видається не пізніше п`яти робочих днів з дня отримання запиту. Довідка формується на підставі поданої податкової декларації такої фізособи.
Оскільки звітним періодом для фізосіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, є рік, то довідку про доходи таких суб`єктів господарювання орган доходів і зборів надає за період, що дорівнює звітному року.
Порядок оподаткування доходів, отриманих фізособою, яка провадить незалежну професійну діяльність, регулюється положеннями ст. 178 ПК.
Роз’яснення Міндоходів від 01.07.14 р.