ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Довідка про результати проведення відкритого громадського обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів №

Дата: 20.12.2018 16:35
Кількість переглядів: 516

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року, Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування, затверджених Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України № 296 від 10.08.2018 року встановлено, що:
1.Відомості про оприлюднення документів, які стосуються стратегічної екологічної оцінки:
1.1.Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, оприлюднено на офіційному веб-сайті Тульчинської районної державної адміністрації (www.tulchin@vin.gov.ua) 25 жовтня 2018 року.
1.2.Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, опублікована в газеті «Тульчинський край» від 26 жовтня 2018 року № 42 (11634).
1.3.Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, опублікована в газеті «Вінницькі РЕАЛії» від 31 жовтня 2018 року № 39 (484).
1.4.Повідомлення про оприлюднення Звіту про СЕО та Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, оприлюднено на офіційному веб-сайті Тульчинської районної державної адміністрації (www.tulchin@vin.gov.ua) 14 листопада 2018 року.
1.5.Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, опубліковано в газеті «Вінницькі РЕАЛії» від 14 листопада 2018 року № 41 (486).
1.6.Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, опубліковано в газеті «Тульчинський край» від 16 листопада 2018 року № 45 (11637).
2.Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, а також інші матеріали, надані на розгляд громадськості, розміщувалися у місцях, доступних для громадськості: Тульчинська районна державна адміністрація за адресою 23600, Вінницька область, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1, каб. 204.
3.Громадське обговорення документації із стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області:
3.1.Громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато 25 жовтня 2018 року та завершено 10 листопада 2018 року.
3.2.Громадське обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області розпочато 14 листопада 2018 року та завершено 13 грудня 2018 року.
4.Протягом строку громадського обговорення:
4.1.До заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надійшли коментарі від Громадської організації «Центр екологічних ініціатив «Екодія» (лист № 214 від 10.11.2018 року).
4.2.До Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області зауваження та пропозиції не надходили
5.На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» о 12:00 годині 07 грудня 2018 року у приміщенні будинку культури в с. Богданівка Тульчинського району Вінницької області по вул. Богдана Хмельницького, 29, проведено відкрите громадське обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту містобудівної документації – проекту Детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області. Про час проведення громадських обговорень (слухань) громадськість була повідомлена шляхом розвішування оголошень на дошках оголошень та зупинках громадського транспорту в с. Богданівка, в газеті «Вінницькі РЕАЛії» від 14 листопада 2018 року № 41 (486) та в газеті «Тульчинський край» від 16 листопада 2018 року № 45 (11637), а також на офіційному веб-сайті Тульчинської районної державної адміністрації (www.tulchin@vin.gov.ua) від 14.11.2018 року.
Учасників громадського обговорення ознайомили із основними кресленнями території щодо якого розроблено проект Детального плану території та основними задачами планувальної організації території Богданівської сільської ради Тульчинського району, з основними принципами перспективного розвитку населеного пункту та обговорили питання, які виникли у ході розгляду. Ознайомили з техніко-економічними показниками, з прогнозованими правовими, економічними та екологічними наслідками.
В ході громадського обговорення до відома громадськості було доведено вимоги Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», яким визначено, що в ході розроблення містобудівної документації необхідно враховувати зауваження та пропозиції громадян до визначених обсягів стратегічної екологічної оцінки да даного проекту Детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.
Всіх присутніх ознайомили із Звітом про стратегічну екологічну оцінку проекту Детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області та запропонували внести за необхідності доповнення та зауваження. При визначенні сфер охоплення СЕО, основних екологічних проблем, цілей охорони довкілля, у тому числі здоров’я населення, що мають відношення до проекту Детального плану території, були розглянуті стратегічні цілі та завдання щодо виявлених проблем.
У контексті СЕО проекту Детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області з метою розгляду альтернативних проектних рішень та їх екологічних наслідків учасники слухань запропонували розглянути «нульовий», без впровадження проектних змін.
За період з 14 листопада 2018 року по 13 грудня 2018 року включно до Тульчинської районної державної адміністрації не надійшло жодного звернення від громадськості до проекту Детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат бройлерів № 15 і № 16 на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, а також не надходили зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Детального плану території.
Результати розгляду коментарів ГО «Центр екологічних ініціатив «Екодія» (лист № 214 від 10.11.2018 року) наведено у додатку № 1 до даної Довідки.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь