Двомісячник благоустрою населених пунктів

Дата: 08.04.2014 10:14

Шановні жителі Тульчинського району!
З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, на території району оголошено двомісячник благоустрою населених пунктів, проведення 12 квітня 2014 року в рамках акції «День довкілля» – суботник та до Великодня 17 квітня 2014 року – акцію «Чистий четвер».
Не будьте байдужими, прийміть активну участь в упорядкуванні та приведенні до належного естетичного та санітарного стану, житлових будинків та прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.