Екологічні питання в контексті виконання завдань Президента України

Дата: 05.09.2013 17:12

Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» Президента України В.Януковича, відповідні доручення голови обласної державної адміністрації І.Мовчана передбачають комплекс робіт на місцях щодо покращення екологічної ситуації, впорядкування наявних полігонів для твердих побутових відходів (ТПВ), ліквідацію стихійних сміттєзвалищ тощо.
5 вересня 2013 року в м. Тульчині проведено засідання Координаційного комітету по реалізації Стратегії інтегрованого поводження з ТПВ в Тульчинському цільовому регіоні за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.Побережника, експерта проекту «Підтримка децентралізації в Україні» А.Артова, Тульчинського міського голови В.Весняного та його заступника О.Овчарука, Суворовського сільського голови О.Смоляка, заступника Кинашівського сільського голови Ю.Буряка та ін.. Учасники зібрання розглянули ряд організаційно-планових питань, намітили конкретні цілі щодо виконання Операційного плану по Стратегії ІПТПВ до кінця 2013 року, враховуючи вже виконані роботи Плану дій з реалізації Стратегії ІПТПВ на території трьох територіальних громад району.
У підсумку перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник сказав: «Багато уже в нас зроблено, особливо щодо запровадження роздільного збору ТПВ, придбання відповідного транспорту, контейнерів, пресу для ущільнення тощо. Нагальні питання – ширше залучення населення до оплати послуг по вивозу ТПВ, пошук ринку збуту вторинної сировини, підвищення ефективності роботи КП «Тульчинкомунсервіс».