Електронне адміністрування ПДВ з 2015 року: оприлюдено проект

Дата: 08.10.2014 14:58

Державна фіскальна служба оприлюднила проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість.
Документ розроблено на виконання пп. 14 п. 1 розд. І Закону від 31.07.14 р. № 1621-VІІ, яким з 1 січня 2015 року запроваджується система електронного адміністрування податку на додану вартість шляхом внесення змін до Податкового кодексу України.
Так, статтею 2001 цього ПК (у редакції Закону № 1621) визначено, що Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість встановлюється Кабміном.
Метою підготовки акта є затвердження порядку електронного адміністрування ПДВ, який визначає:
– механізм відкриття та закриття рахунків у системі електронного адміністрування ПДВ;
особливості складання податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних в умовах дії системи електронного адміністрування ПДВ;
механізм проведення розрахунків з бюджетом із застосуванням рахунків у системі електронного адміністрування ПДВ.