ФОП на загальній системі можуть перейти на ведення оновленої книги обліку з нового року

Дата: 14.11.2013 16:30

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу приватних підприємців, що Міністерством доходів і зборів України затверджено нову форму Книги обліку доходів і витрат для фізичних осіб - підприємців на загальній системі оподаткування і фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність (далі Книгу), та Порядок її ведення. Нова форма Книги затверджена наказом Міндоходів від 16.09.13 р. № 481 та набула чинності з 18.10.2013 р., але відповідно до роз’яснення Міндоходів від 04.11.2013 р. платникам рекомендовано продовжувати ведення старої Книги до кінця 2013 року, а з 01.01.14 р. зареєструвати і вести вже оновлену форму Книги. При заповненні річної декларації повинні враховуватися дані Книги, яка велась протягом звітного року.