Формування робочого органу з питань перевезень

Дата: 19.01.2017 09:12

Тульчинська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Тульчинського району.

Інформацію для участі у конкурсі можна отримати за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (каб.204), тел.: 04335-2-17-31, E-mail: rda_tulchin@vin.gov.ua, з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. з понеділка по п’ятницю. Документи для участі в конкурсі надаються протягом 30 днів з моменту публікації оголошення. Засідання конкурсного комітету з визначення робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Тульчинського району, відбудеться 20 лютого 2017 року о 10 год. 00 хв., за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1.