Футбол у Літині

Дата: 13.06.2018 09:11

7 червня 2018 року в м. Літин завершився відкритий чемпіонат Вінницької області з футболу серед юнаків 2006 – 2007р.н., що проходив в 4 етапи з фіналом. В чемпіонаті взяли участь 20 кращих команд області цієї вікової групи: «Темп» Вінниця – 4 команди, ДЮСШ Літин – 4 команди, ДЮСШ Калинівка - 4 команди, ДЮСШ Тульчин – 2 команди, ДЮСШ Козятин – 2 команди, ДЮСШ Жмеринка – 2 команди, ДЮСШ Хмільник – 2 команди. Вони були поділені на дві підгрупи – Група А (вища ліга) , Група Б (перша ліга) по 10 команд в кожній, де грали по колу кожна з кожною.

Наш район був представлений 2-ма збірними командами Тульчинської ДЮСШ тренери – Мазур І.І. та Бєлік І.О., що відповідно потрапили за рейтингом в групу А ( Бєлік І.О.) і групу Б ( Мазур І.І. ). За результатами ігор в групах наші команди зайняли такі місця – група А ( Бєлік І.О. ) – 9 ігор ( 6 перемог, 2 поразки, 1 нічия) – 3 місце, група Б ( Мазур І.І.) – 9 ігор ( 8 перемог, 1 нічия ) – 1 місце. Обидві наші команди потрапили до фіналу, де змагалися по три кращі команди кожної групи. За результатами цих самих цікавих та напружених ігор підсумки чемпіонату такі: група А – вища ліга ( Бєлік І.О. ) – 1 місце, група Б – 1 ліга ( Мазур І.І.) – 1 місце та звання Чемпіонів області. Вітаємо наших юних футболістів з першими успішними виступами в обласних змаганнях!

Важливо, що дані змагання були підготовчим етапом до поїздки наших дітей на міжнародний турнір – DANA CUP 2018, який пройде 23 – 28 липня 2018 року в м. Хєррінг ( Hojrring) Королівство Данія. Бажаємо нашим юним футболістам вдалого виступу на цьому престижному міжнародному турнірі, в якому цього року візьмуть участь 1100 команд з 48 країн світу! Наші тренери вдячні начальнику відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицану М.М., заступнику начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської райдержадміністрації Чепернатому С.В., директору Тульчинської ДЮСШ Чорнію А.І. за допомогу в організації поїздки дітей на змагання.