Футбол у Вінниці: результати

Дата: 19.06.2018 12:52
Кількість переглядів: 267

Фото без опису

16 червня 2018року в м. Вінниця пройшов фінал Чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги сезону 2017 – 2018року, юнаки 2001- 2002 років народження. Наш район представляла збірна команда Тульчинської ДЮСШ ( тренери – Квасневський С.С., Мазур І.І. ), яка виборола це право протягом всього Чемпіонату, демонструючи цікаву, комбінаційну та видовищну гру. В фіналі Чемпіонату області наша команда зустрілась з кращою командою групи Б - ДЮСШ м. Сутиски. Гра видалась цікавою та напруженою, перший тайм закінчився з рахунком 0:0 ( Поперечний Дмитро не реалізував вихід сам на сам з воротарем команди суперника). Другий тайм почався з атак нашої команди, знову вихід сам на сам з воротарем суперника не реалізовано, на цей раз Бутенко Сергієм. І, як завжди буває в футболі, не забиваєш ти, забивають тобі. Контратака суперника завершилась голом в наші ворота. Наші футболісти кинулись відігруватись , але знову пропустили контратаку і рахунок став 2:0 на користь нашого суперника. Але в цій важкій ситуації наші юні футболісти не змирились з поразкою та продовжували атакувати ворота суперника і футбольна фортуна їм посміхнулась. З штрафного удару вдалося скоротити рахунок 2:1 та на більше нашим футболістам не вистачило сил. Гра закінчилась з рахунком 3:1 на користь ДЮСШ м. Сутиски. Наша команда стала срібним призером Чемпіонату області сезону 2017 – 2018 року. Кращим гравцем Чемпіонату в нашій команді було визнано Поперечного Дмитра. Дякуємо нашим футболістам за гарну, видовищну та безкомпромісну гру протягом всього Чемпіонату. Ваші перемога ще всі попереду! Всім землякам - здоров’я та всього найкращого, а нашій Україні - миру та процвітання!