Футбольні миттєвості

Дата: 16.11.2016 14:58

14 листопада 2016 року в приміщенні Тульчинського РДЮСШ проводився турнір із міні-футболу серед дітей 2007-2008 років народження. Організатором турніру виступив сектор молоді та спорту Тульчинської районної державної адміністрації. Для участі в турнірі було запрошено команди ФК»Немирів», ФК «Сатурн» - смт. Вапнярка, ФК «Поділля» - смт.Кирнасівка та відповідно команда з м.Тульчина - ФК «Патріот-ДЮСШ».
Щирі дитячі емоції та жага до перемоги вирували на майданчику з перших хвилин турніру. Команди грали за системою кола, тому в кожній грі діти віддавались до останньої секунди. За результатами ігор:
ФК «Немирів»-ФК «Патріот – РДЮСШ» 6-2;
ФК «Сатурн»-ФК «Поділля» 1-4;
ФК «Поділля» - ФК «Немирів» 1-6;
ФК «Патріот – РДЮСШ» - ФК «Сатурн» 4-2;
ФК «Немирів» - ФК «Сатурн 9-1;
ФК «Поділля» - ФК «Патріот – РДЮСШ» 2-5 переможцями турніру стала команда із м.Немирова - ФК «Немирів», срібними призерами стали юні футболісти ФК «Патріот – РДЮСШ», третіми стали представники смт.Кирнасівка - ФК «Поділля».
За підсумками турніру завідувач сектору молоді та спорту Тульчинської районної державної адміністрації С.В.Чепернатий вручив призерам змагань кубки та солодощі для всіх учасників.
Організатори спортивного свята та його учасники одностайно погодились, що турнір стане традиційним.
З вдячністю, батьківський комітет.