Футбольні новини

Дата: 02.11.2018 15:54

29 жовтня 2018 року в м. Гайсин пройшов відкритий міжобласний турнір з футболу, присвячений пам’яті тренера Гайсинської ДЮСШ Каї С.І. В турнірі взяли участь команди, сформовані з юнаків 2008 – 2009 р.н. з міст – Гайсина, Умані, Тростянця, Тульчина, Вінниці, Калинівки. Команди були поділені на дві підгрупи, де грали по колу. Результати турніру такі : 1-е місце посіла команда господарів ( ДЮСШ Гайсин) , яка у фінальній грі перемогла команду ДЮСШ «Темп» м. Вінниця з рахунком 3-1. В матчі за 3-є місце наша збірна команда ( ДЮСШ Тульчин – тренер Мазур І.І. ) поступилася більш досвідченим гравцям з команди м. Умані з рахунком 5-2 і зайняла почесне 4-е місце. П’яте місце посіла команда ДЮСШ м. Тростянець, шосте місце - команда ДЮСШ м. Калинівка. Всі призери турніру були нагороджені Кубками та цінними подарунками від дирекції Гайсинської ДЮСШ. Всі інші пам’ятними грамотами за участь в турнірі. Варто подякувати нашим юним футболістам за справжній чоловічий характер, жагу до перемоги, директору Тульчинської ДЮСШ Чорнію А.І. за допомогу в організації поїздки дітей на турнір.