Глава Уряду на Чернігівщині: Наслідки надзвичайної ситуації будуть подолані. Життя людей - найвищий пріоритет

Дата: 10.10.2018 09:56

Наслідки надзвичайної ситуації, що трапилася сьогодні в Чернігівській області на складах військової частини А-1479, будуть подолані, все, що потрібно для безпеки людей, зроблено. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у коментарі журналістам.
Глава Уряду відвідав селище Парафіївка, де збираються мешканці прилеглих сіл, евакуйовані через вибухи боєприпасів.
«Головне, аби ніхто не загинув, життя і здоров’я – пріоритет. Ми будемо слідкувати за приборканням пожежі. Ми допоможемо все відновити у разі потреби. Всіх заспокоюю»,- сказав Володимир Гройсман.
Він провів засідання оперативного штабу, де визначені першочергові потреби людей і ухвалені рішення, необхідні для їхнього забезпечення. Прем’єр-міністр подякував рятувальникам та місцевій владі за оперативну евакуацію та розміщення людей.
Глава Уряду нагадав, що в листопаді минулого року по всій Україні були проведені спеціальні навчання і отримані тоді навички виявилися сьогодні в пригоді.
«Поліція контролює територію. Добре спрацювали місцеві органи влади. Все організовано по-людськи. І треба брати з цього приклад, – сказав Володимир Гройсман. – Питання номер один – життя людей».