Глава Уряду про ухвалення бюджету - 2019: Маємо збалансований і реалістичний документ

Дата: 23.11.2018 10:14

Схвалений Верховною Радою проект Державного бюджету на 2019 рік – збалансований і реалістичний.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Проект бюджету був поданий відповідно до вимог Бюджетного кодексу – у вересні, пройшов всі процедури обговорення і вперше був схвалений до початку грудня. Це відкрило для України можливості не тільки планового входження в наступний фінансовий період, а й посилення співпраці з міжнародними партнерами за програмами макрофінансової допомоги.

«Ми маємо стабільність – і в кінці цього року, і в наступному. 2019 рік буде непростим – економічно і політично. Але маємо бюджет – збалансований і реалістичний, - сказав Володимир Гройсман. - Ми зберегли всі програми – безпеки і оборони, в медицині, освіті, будемо будувати дороги, продовжимо подальшу децентралізацію».

Глава Уряду подякував народним депутатам за можливість ухвалити всі потрібні рішення, які дозволять розвивати країну.