Дата: 01.10.2013 12:21

До відома керівників підприємств

Райдержадміністрація інформує, що 10-12 жовтня 2013 року відбудеться ХІІІ Міжнародний економічний форум «Глобалізація та Інтеграція: Виклики і Рішення» у містах Львові та Трускавці. За попередні роки Форум сформувався як дискусійна платформа для інвесторів, бізнесменів, представників влади. Щороку проведення зазначеного заходу дає добру нагоду для обговорення ключових питань представниками влади та бізнесу.

Учасниками цьогорічного Форуму будуть провідні експерти, інвестори, бізнесмени та дипломати.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті ХІІІ Міжнародного економічного Форуму www.lvivforum.com.ua