Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник відвідав кримських переселенців, що проживають у «Подільському Артеку»

Дата: 28.03.2014 08:41

Сьогодні на Вінниччині тимчасовий притулок знайшли вже 368 громадян, які приїхали з Криму. Майже 150 осіб, більшість з яких – кримські татари, тимчасово розміщено у санаторії «Подільський Артек», що розташований у місті Ладижин.
Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перебуваючи із робочою поїздкою у Тульчинському районі, відвідав «Подільський Артек» аби особисто перевірити, в яких умовах проживають та які проблеми нині у переселенців з Криму.
Поспілкувавшись із громадянами АР Крим, які прибули на Вінниччину та директором санаторію Петром Мазуром, Анатолій Олійник зауважив, що всі організаційні питання прийому та забезпеченням життєдіяльності кримського населення на території області вирішені. Для них організований медичний супровід. До того ж на території «Подільського Артеку» працює переїзний стоматологічний кабінет.
Діти шкільного віку, продовжують навчання на території самого санаторію. Здебільшого навчальну програму забезпечують кримські вчителі, точні науки викладають педагоги, які доїжджають із загальноосвітніх шкіл району.
У вихідні дні переселенцям із півострова надаватимуться послуги перукаря.