Голова облдержадміністрації доручив переглянути підходи до стимулювання та підтримки кооперативного руху на Вінниччині

Дата: 20.04.2015 16:03

Під час щотижневої робочої наради з керівниками департаментів та служб регіону очільник області Валерій Коровій доручив опрацювати регіональну програму розвитку кооперативного руху і дати їй нове життя.

«В міру того, як ми будемо інтегруватися до ЄС, гостро поставатиме питання якості молока від населення. Тож ми повинні переглянути наші підходи до стимулювання і підтримки кооперативного руху на селі, особливо в частині заготівлі молока від домогосподарств», - відзначив голова облдержадміністрації.

Валерій Коровій також наголосив, що сьогодні перед сільськими територіями стоять досить серйозні виклики, пов’язані, насамперед, з проблемою зайнятості населення. «Маємо думати над тим, де зайняти людей у сільській місцевості. Базовим елементом тут є тваринництво, робочі місця дають також овочівництво, вирощування фруктів. І ми повинні все зробити для того, щоб простимулювати їх», - зауважив керівник області.