Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

Дата: 01.10.2018 16:26

1 жовтня 2018 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба за участю керівника апарату райдержадміністрації Лілії Сінкевич, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Віталія Вільчинського, Тульчинського міського голови об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного, Шпиківського селищного голови об’єднаної територіальної громади Миколи Криська, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, міської ради, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Про роботу галузі культури району за 9 місяців 2018 року доповідала головний спеціаліст сектору культури і туризму райдержадміністрації Наталія Справник. Про державну реєстрацію речових прав на поточний рік доповідала завідувач сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації Ірина Мельник. Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців за поточний рік доповідала начальник відділу Олена Траченко.
Керівник району цікавився окремими проблемними питаннями служб, що звітували, наголосив на необхідності значно покращити роботу Центру надання адміністративних послуг управління економіки райдержадміністрації, активізувати районну робочу групу по детінізації економіки, дотримуватися в роботі Кодексу етики державного службовця. «Я переконливо прошу вас всіх активізуватися і наповнювати наш сайт райдержадміністрації суспільно важливою інформацією!» - звернувся до присутніх В.Чуба. Також були розглянуті поточні питання галузей охорони здоров’я, освіти, молоді та дітей, пенсійного забезпечення та ін. За наслідками наради безпосередні виконавці отримають відповідні протокольні доручення, виконання яких контролюватиме голова особисто.